Chęci do pisania bloga o domowych sposobach leczenia paradoksalnie naszły mnie jak sam byłem przeziębiony i zdesperowany szukałem jakiegoś babcinego patentu. Wówczas informacje na owy temat w polskim internecie były bardzo ubogie i ograniczały się do krótkich artykułów. Właśnie dlatego zdecydowałem się na własne opracowanie. Pisząc artykuły opieram się na fachowym piśmiennictwie oraz własnych źródłach i doświadczeniach. Mam nadzieje, że dzięki temu pomogę wielu schorowanym internautom 😉 Zapraszam do lektury i jednocześnie…

Wydawca na wstępie zastrzega, że ten serwis nie jest przewodnikiem medycznym ani podręcznikiem samoleczenia. Prezentowane treści mają charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny. Opisywane metody mogą jedynie wspomagać leczenie zalecane przez specjalistę, ale nigdy go nie zastąpią.

Osoby poważnie chore powinny zawsze zasięgać porady lekarza!!! Wszelkie informacje na tematy prezentowane w niniejszej witrynie odzwierciedlają jedynie wiedzę i poglądy autorów, a więc w żadnym stopniu NIE stanowią fachowej porady lekarskiej, lub innego stosownego specjalisty.

Twórcy serwisu nie biorą żadnej odpowiedzialności, ani pośredniej ani bezpośredniej, za sposób wykorzystania i interpretowania informacji zawartych w serwisie.

Sprawy organizacyjne. Reklamy i ich wyłączanie

Na portalu znajdują się reklamy, które zapewniają fundusze na jego dalszy rozwój. Jeśli są zbyt nachalne lub drażniące można je wyłączyć poprzez zainstalowanie wtyczki blokującej w przeglądarce – najpopularniejsze to Adblock i Ublock. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet itp.) też jest to możliwe, ale wymaga np. w przypadku Androida, kilku zaawansowanych zabiegów – wujek Google na pewno pomoże 😉

Niektóre artykuły zawierają linki do produktów lub usług, które wybieram według ścisłych kryteriów. Ich zakup po przejściu z LeczeniePRO.pl to prowizja stanowiąca drugie źródło finansowania strony. Linków referencyjnych nie można wyłączyć.

Dla osób zainteresowanych autorem więcej tu »

CLOSE
CLOSE