Chęci do pisania bloga o domowych sposobach leczenia paradoksalnie naszły mnie jak sam byłem przeziębiony i zdesperowany szukałem jakiegoś babcinego patentu. Wówczas informacje na owy temat w polskim internecie były bardzo ubogie i ograniczały się do krótkich artykułów. Właśnie dlatego zdecydowałem się na własne opracowanie. Pisząc artykuły opieram się na fachowym piśmiennictwie oraz własnych źródłach i doświadczeniach. Mam nadzieje, że dzięki temu pomogę wielu schorowanym internautom 🙂 Zapraszam do lektury i jednocześnie…

Wydawca na wstępie zastrzega, że ten blog nie jest przewodnikiem medycznym ani podręcznikiem samoleczenia – prezentowane treści mają charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny. Opisywane metody mogą jedynie wspomagać leczenie zalecane przez specjalistę, ale nigdy go nie zastąpią.

Osoby poważnie chore powinny zawsze zasięgać porady lekarza!!! Wszelkie informacje na tematy prezentowane w niniejszej witrynie odzwierciedlają jedynie wiedzę i poglądy autorów, a więc w żadnym stopniu NIE stanowią fachowej porady lekarskiej, lub innego stosownego specjalisty.

Twórcy serwisu nie biorą żadnej odpowiedzialności, ani pośredniej ani bezpośredniej, za sposób wykorzystania i interpretowania informacji zawartych w serwisie.

Dla osób zainteresowanych autorem więcej tu…

CLOSE
CLOSE