Współpraca z portalem o zdrowiu LeczeniePRO.pl

Oferta dla reklamodawców

Uwaga! Oferta jest dostępna wyłącznie dla wartościowych produktów i usług z branży okołozdrowotnej, dlatego niska ocena jakości reklamowanego produktu/usługi uniemożliwi kooperację.

1. Reklama graficzna, tekstowa, video

Oczywiście kontekstowa, czyli temat zdrowotny, medyczny, sportowy. Cena jest zależna od wyboru miejsca reklamy. Wszystkie warunki ustalamy indywidualnie. Baner graficzny lub tekst wyświetlany na każdej podstronie.

2. Zewnętrzne artykuły gościnne, sponsorowane, promocyjne

Treść artykułu musi być unikalna – skopiowany materiał odpada na wstępie. Współpraca bezpośrednia lub poprzez platformę content marketingu WhitePress » Przy czym preferowana jest druga opcja.

3. Autorskie artykuły oraz recenzje produktów i usług okołozdrowotnych

Cena stworzenia autorskiego materiału jest ustalana indywidualnie, ale nie mniej niż 350 złotych netto. W przypadku recenzji preferowany jest bezgotówkowy barter (treść w zamian za produkt/usługę), który umożliwia rzetelną ocenę jakości recenzowanego produktu czy usługi. Recenzje napisane do tej pory »

Oferta dla twórców

Poszukujemy niezależnych autorów, twórców i copywriterów, których interesuje pisanie artykułów lub tworzenie innego rodzaju materiału na temat zadany lub autorski. Pasjonaci zdrowia i witalności mają pierwszeństwo.

Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie na podstawie jakości stworzonego contentu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt z przykładem. Tylko merytoryczne treści, bez lania wody i zbędnych oczywistości jako wypełniaczy!