Opinie czytelników

Wybrane komentarze czytelników portalu o zdrowiu LeczeniePRO.pl. Większość z opinii jednoznacznie potwierdza efektywność leczniczą znalezionych zaleceń po ich zastosowaniu w praktyce. W celu weryfikacji, pod każdym komentarzem znajduje się link prowadzący do oryginalnej opinii zostawionej pod określonym artykułem…

GRATULUJĘ SWIĘTNE ARTYKUŁY PEŁNE UZNANIE DLA AUTORÓW TYCH CENNYCH WIADOMOSCI . JA PRZYPADKOWA NATKNĘŁAM SIĘ NA PAŃSTWA STRONE I CZYTAŁAM JEDNYM TCHEM NIE MOGLAM SIĘ ODERWAĆ PRZYCZYM ZANIEDBALAM WAŻNĄ PRACĘ KTORĄ MIAŁAM DZIS WYKONAC ALE NIE ZAŁUJĘ . POZDRAWAM WSZYSTKICH ,KTÓRZY CIĘZKO PRACUJĄ STARAJĄC SIE PRZEKAZAĆ CENNE INFORMACJE DOTYCZĄCE ZDROWIA LUDZKIEGO.

Długo zastanawiałam się nam oczyszczaniem wątroby, ale kilka miesięcy temu przekonał mnie ten artykuł i już jestem jakiś czas po całej serii oczyszczania wątroby. Polecam każdemu.

Bardzo dziekuje za ta strone. Wszystko ujete drobiazgowo . Miesiac temu szukalam takich informacji. Teraz są ,dzieki

Wspaniały artykuł.Od lat zmagam się z refluksem.Lekarz tylko ciągle przepisuje.tribuks.emanera.Ale pomimo diety i stosowania tych leków było gorzej.Bóle nie do wytrzymania,wzdęcia,biegunki.ciągle nudności..Było bo miesiąc temu odstawilam leki mówiąc sobie niech sie dzieje co chce juz gorzej być nie może.Zaczęła pić duże ilości wody.Zgaga pojawiała się ale boli żołądka nie było.I wreszcie trzy dni temu trafiła na wpisy ,ze to może być niedokwasnosc.Od wczoraj zakwaszam żołądek kiszonkami.octem jablkowym.Kochani .Wreszcie dzisiaj zjadlam normalny obiad i nic .zero bólu.Nawet zjadlam sernik.Chce się żyć oby tak było dalej bo juz były chwile ze myslalam żeby z tym skończyć.pozdrawiam i nadzieja wstapila

[…] Po pierwszej dawce nastąpił CUD..nie umiem tego inaczej nazwać. SKOŃCZYŁY SIĘ WSZELKIE DOLEGLIWOŚCI. Żadnych wzdęć. Żadnych bólów żołądka. Trawię NORMALNIE !!!!! Śpię normalnie. Odstawiłam wszystkie leki zobojętniające. Jeszcze nie wierzę, że to możliwe. Wsłuchuję się w siebie, ale słyszę tylko delikatny szmer trawionego pokarmu. Zaczęłam czytać o occie jabłkowym i zrozumiałam, że to środek praktycznie na wszystko. Bardzo dziękuję za artykuł. I pomyśleć, że mój lekarz rodzinny nawet nie zaproponował żebym sprawdziła kwasowość żołądka. Poleciał schematem. DZIĘKUJĘ!!!!!!

Bardzo dziękuję za cenne materiały, które otrzymywałam na pocztę.Przydały się już wielu osobom.Polecam wszystkim i serdecznie pozdrawiam.Danuta

robiłam to oczyszczanie już 8 razy, efekty fenomenalne, polecam każdemu ?

Wow dziękuję za ten artykuł wiele rzeczy z niego wyciągnęłam. Dziwie się , że dopiero teraz na niego natrafiłam. Do tej pory raczej skupiałam się na treści magazynów, typu food forum , albo blogach, ale jakoś nie mogłam natrafić na odpowiedni , a tu tyle informacji w jednym miejscu. Bardzo wyczerpujący wpis , na prawdę ?

Świetny artykuł włącznie z tym drugim filmem. Byłem od dzieciństwa uzależniony od cukru – zostały mi tylko cztery własne zęby. Od wielu lat często bolała mnie głowa i poranny kaszel. Wystarczyło odstawić cukier i słodkości a objawy te ustąpiły, lepiej się czuję i śpię. Dzięki za ten artykuł !

Witam. Z refluksem zgagą i odbijaniem się męczyłem się od ponad 2 lat. Przed 2 latami po paru piwkach a później wymiotach doszło u mnie do pęknięcia śluzówki przełyku. O mały włos nie odszedłem na tamten świat. Poprzez krwotok wewnętrzny straciłem jak to określił chirurg ok 1/2 krwi. Hemoglobina z 16 zeszła mi do 8. Było przetaczanie krwi, kroplówki i różne leki. Po wypisie dostałem leki z grupy IPP oraz antybiotyki w celu wyeliminowania bakterii heliobakter. Po zakończeniu brania leków miałem często zgagę, odbijało mi się po wszystkim, gazy również były. Gastrolog po gastroskopii stwierdził przepuklinę rozworu przełykowego i przepisał Controloc po którym mi sie nie odbijało ale czułem sie przymulony, były również inne leki z grupy IPP. Samopoczucie miałem okropne. Przełom nastąpił tego roku w kwietniu, kiedy zacząłem stosować metody przeciwne do zaleceń lekarzy. Po powyższym artykule jak i wykładach pana Zięby zacząłem zakwaszać żołądek. Na początku sok z cytryny, efekt był ale mały. Brałem również krople miętowe itp. rzeczy. Niespotykane działanie odczułem po kiszonej kapuście, musi być kiszona nie kwaszona. Jadłem ja 4, 5 razy dziennie po niewielkich porcjach. I po dwych miesiącach zgaga , odbijanie i cofanie pokarmu całkowicie minęło. Jem teraz wszystko owoce, warzywa smażone mięso i żadnej zgagi nie mam. Kapustę teraz jem 1 , 2 razy dziennie. Ludzie trujcie sie lekami. Zmowa koncernów farmaceutycznych rzeczywiście jest realna i namacalna.

Bardzo porządnie stworzony poradnik dotyczący serca, dolegliwości i sposobów wzmocnienia, muszę swoją dietę poszerzyć o omega-3 oraz inne.

Ooo jakie mi to było potrzbne, świeżo po usuwaniu kamieni takie info to skarb

Świetny artykuł !!! Autorowi gratuluję uporu i zacięcia do napisania tak obszernego merytorycznie artykułu podejmującego temat długowieczności z każdej możliwej strony !!! ?