Przy założeniu, że średnio żyjemy ponad 60 lat i śpimy 8 godzin dziennie, sen to ponad 20 lat naszego życia! 1/3 czasu naszego istnienia, który TRZEBA właściwie wykorzystać!

BezsennośćJest to 120 dni w roku wymagające szczególnego traktowania, aby cieszyć się doskonałym samopoczuciem i lepszą koncentracją, czyli lepszym życiem.

Dlaczego poduszka z gryki?

Zapamiętaj! Głęboki sen jest niezbędny w celu zapewnienia pełnej regeneracji organizmu, odbudowy protein i wydalenia zbędnych substancji. Jest to jeden z fundamentów przewlekłego zdrowia i długowieczności!

Zrozumiałem to dokładnie rok temu, kiedy urodził się mój pierwszy syn i pojawiły się nowe obowiązki. Ogólne zmęczenie i ciężkie poranki męczyły mnie oraz moją żonę. Postanowiłem poszukać rozwiązania. Intuicyjnie skierowałem się w stronę poduszek leczniczych.

Wiadomo, że medycyna naturalna to lepsza alternatywa dla leczenia farmakologicznego i zawsze powinna być stosowana jako pierwsza, gdyż często okazuje się wystarczająco skuteczna, dzięki czemu oszczędza wątrobę przed toksynami z leków. Wybrałem poduszki profilowane z pianki, lekko zbajerowane bo z chłodzącą wkładką żelową.

Wynik? Żona po pierwszej nocy wróciła do tradycyjnej poduszki. Natomiast ja nie dałem za wygraną i testowałem nowy gadżet jeszcze przez kilka tygodni. Wiadomo jak trudno pogodzić się ze świadomością nieudanego zakupu 🙂

Jednak wszystko wróciło do złej normy a ja do mojej starej poduszki. Pianka nawet po pewnym czasie użytkowania i po kilkukrotnym czyszczeniu wydawała nieprzyjemny zapach.

Kolejnym wynalazkiem były poduszki wypełnione syntetycznym granulatem. Lepsze wrażenie od poduszek profilowanych, gdyż ładnie dostosowują się do indywidualnego kształtu karku. Jednak po pewnym czasie granulat ulega deformacji i poduszka traci swoje zalety lecznicze i… podobnie do profilowanych śmierdzi.

Nie mogłem uwierzyć, że w XXI wieku nikt nie wymyślił właściwej poduszki, gwarantującej optymalne warunki dla snu. Po przeszukaniu zasobów internetu, postanowiłem sprawdzić poduszkę z gryki, zwaną Uan-an.

Pomyślałem: “ta mistyczna nazwa budzi zaufanie” 🙂 Kupiłem dwie. Już po pierwszej nocy poczuliśmy różnice w jakości snu. Jesteśmy wyspani mimo pobudek w środku nocy. Wiele drobnych dolegliwości jak bóle karku czy pleców po prostu minęło.

Na chwile obecną nie potrafię znaleźć lepszego prezentu dla rodziny i bliskich! Z własnego doświadczenia wiem, że poduszki z gryki są wysoce skuteczne i z wielką radością dziele się tym patentem z najbliższymi. Dodam, że nie spotkałem się z negatywną opinią dotyczącą poduszek z gryki!

Skutki stosowania poduszki z gryki

 • Usuwa bóle karku i drętwienie kończyn.
 • Umożliwia regeneracje kręgów szyjnych i rozluźnienie mięśni.
 • Dba o właściwą pozycję kręgosłupa co eliminuje wiele dolegliwości i schorzeń bezpośrednio związanych z urazami kręgów.
 • Poprawia siły intelektualne i koncentrację.
 • Eliminuje bóle głowy, migrenę, chrapanie, wahania nastroju, zaburzenia pamięci, upośledzenie zdolności twórczych wywołane złą jakością snu.
 • Idealna dla alergików! Stanowi wrogie środowisko dla rozwoju roztoczy, eliminuje alergeny.
 • Zapewnia optymalną temperaturę i dotlenienie mózgu.
 • Pośrednio (poprzez leptynę) normalizuje apetyt i zmniejsza łaknienie wspomagając odchudzanie.
 • Poprawia odporność.
 • Zmniejsza ryzyko cukrzycy oraz chorób układu krążenia i układu pokarmowego.
 • Zapobiega trwałemu upośledzeniu pamięci.
 • Skutecznie leczy bezsenność i pozwala szybko zasnąć.

Zasada działania poduszek z gryki

Tego typu poduszki są wypełnione łuskami specjalnej odmiany gryki. Jej unikalne właściwości gwarantują odpowiednią temperaturę oraz wilgotność – naturalna klimatyzacja. Ale ich główna zaleta to optymalne ułożenie głowy, dzięki czemu mięśnie szyjne nie są zmuszane do wysiłku podczas snu lub wypoczynku.

Kolejnym niespotykanym walorem poduszki z gryki jest fakt, że jest jak wino – im starsze, tym lepsze. Naturalny proces wzajemnego pocierania się łusek poprawia właściwości w miarę upływającego czasu!

Poduszki z włókien, syntetyczne czy profilowane z pianki nie zapewniają odpowiedniego ułożenia karku. Zawsze występują lub wystąpią po pewnym czasie miejsca nierównomiernego rozłożenia nacisku co zmusza mięśnie do niepotrzebnej pracy i zakłóca wypoczynek.

Poduszka z gryki UAN-AN

Poduszka z gryki

Najlepsza gwarancja

Dystrybutor Uan-an zapewnia GWARANCJĘ SATYSFAKCJI i 100% zwrotu kosztów bez żadnych zobowiązań, jeśli w ciągu 30 dni poduszka nie spełni oczekiwań!

Owa gwarancja jest kolejnym dowodem wysokiej skuteczności jaką prezentuję poduszka z gryką Uan-an, która od ponad 600 lat zapewnia najwyższej jakości sen tysiącom ludzi na całym świecie!

Przedłużona gwarancja do 30 dni na zwrot bez wyjaśnień sprawia, że warto samodzielnie przetestować Uan-an i poznać jej działanie na własnej skórze bez zobowiązań!

Poduszka z gryki

Poprostu… WYPRÓBUJ BEZ RYZYKA …masz 30 dni! 

Poduszka Uan-an jest elegancko zapakowana w formie prezentu ↓

Poduszka z gryki

Niestety dystrybutor Uan-an ma problemy z zachowaniem ciągłości sprzedaży. Czasami jego sklep internetowy jest nieaktywny. W takim przypadku polecam skorzystanie z » porównywarki cen i zakup poduszki z gryki od zatowarowanego sprzedawcy. Poduszki gryczane nie różnią się istotnie jakością wykonania.

Sprawdź proponowane artykuły

Komentarz, opinia, odpowiedź, pytanie?.. są tu mile widziane, dlatego śmiało pisz ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.