Z czasem skóra traci swoją elastyczność, staje się wiotka i w niektórych miejscach jest jej jakby za dużo. By pozbyć się tego problemu nie trzeba wcale poddawać się zabiegowi chirurgicznemu …

Plexr… ponieważ jest bardziej skuteczne i mniej inwazyjne rozwiązanie w postaci urządzenia plazmowego PLEXR.

Efekty widoczne już podczas zabiegu

W przypadku wielu innych zabiegów, na efekt trzeba poczekać, a jeśli wybierze się PLEXR, efekt jest widoczny nie po zabiegu, ale już w trakcie. Cały proces odmładzania trwa tylko dwadzieścia minut. Decydując się na niechirurgiczną belafaroplastykę powiek w gabinecie medycyny estetycznej, można bardzo szybko pozbyć się odkładającej się skóry i cieszyć się pięknym, młodym i świeżym wyglądem.

Urządzenie PLEXR działa na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy, dzięki której nie trzeba poddawać się zabiegowi wypełniania, czy chirurgicznej poprawie wyglądu za pomocą skalpela. Procedura polega na wykonywaniu malutkich punktów na powierzchni skóry, których obecność wpływa na odparowywanie naskórka, a efekty można zauważyć w trakcie wykonywanego zabiegu.

Problem opadających powiek to już przeszłość

Na opadające powieki trudno znaleźć sposób w postaci kosmetyków, czy zabiegów upiększających. Jednak dzięki urządzeniu PLEXR efekty są widoczne od razu: można cieszyć się bardziej otwartym okiem. Urządzenie to powoduje obkurczenie skóry powiek i dzięki temu oko wydaje się być bardziej otwarte, a przez to mniej zmęczone, a twarz wygląda na młodszą i bardziej pełną życia.

Jest to nieinwazyjna metoda, podczas której prąd nie przepływa przez ciało. Ze względu na to, że prąd nie przepływa przez ciało zabiegowi mogą poddać się te osoby, które mają wszczepiony rozrusznik serca lub inne przeciwwskazania do zabiegu z zastosowaniem prądu. Zabieg jest wykonywany przy miejscowym znieczuleniu, dlatego też jest zupełnie bezbolesny i nie wywołuje żadnych niepożądanych skutków ubocznych.

Inne zastosowania urządzenia PLEXR to lifting twarzy, leczenie trądziku, usuwanie nadmiaru luźnej skóry, rozstępów, blizn, zmian skórnych jak kurzajki czy brodawki i zmarszczek.

Szybki powrót do codziennych zajęć

Zdarza się, że po niektórych zabiegach upiększających i liftingujących nie można od razu powrócić do codziennych aktywności. Jednak w przypadku urządzenia PLEXR tak nie jest. Niewielkie, milimetrowe nakłucia znikają w przeciągu maksymalnie siedmiu dni i w żaden sposób nie ograniczają codziennej aktywności.

Wykonywanie niewielkich punktów na powierzchni skóry pozwala na odparowanie naskórka nie powodując przy tym uszkodzenia i nekrozy otaczających tkanek. Metoda ta nie powoduje również krwawienia i nie doprowadza do uszkodzenia warstwy podstawnej skóry właściwej.

Sprawdź proponowane artykuły

Komentarz, opinia, odpowiedź, pytanie?.. są tu mile widziane, dlatego śmiało pisz ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.