Wystarczy proste i nieinwazyjne badanie urządzeniem Scanner Cell, żeby sprawdzić, czy w organizmie obecne są pasożyty, toksyny lub alergeny. To jednak nie wszystkie zalety tej aparatury.

Scanner Cell

Do czego służy?

Scanner Cell to urządzenie do komputerowego biorezonansu ludzkiego organizmu, co odbywa się poprzez badanie elektrodermalne, vega test. Pozwala na ustalenie, czy w organizmie znajdują się pasożyty, niebezpieczne dla zdrowia toksyny lub czy osoba badana ma alergię albo tendencję do jej rozwinięcia się.

Oprócz tego, urządzenie jest również w stanie zweryfikować zaburzenia czynności narządów oraz wykryć zmiany zachodzące w organizmie już na etapie komórkowym, a będące początkiem rozwijającej się choroby. Pomoże także wyłapać niedobory witamin i minerałów oraz okaże się przydatne w komponowaniu indywidualnych programów żywieniowych, suplementacyjnych i treningowych.

Funkcje urządzenia Scanner Cell

Do głównych funkcji, jakie posiada urządzenie, należy:

  • trójwymiarowy obraz skanowanych organów
  • analiza wskaźników biochemicznych
  • analiza entropiczna – monitoring stopnia zaawansowania choroby
  • vegetotest – ocena negatywnych i pozytywnych czynników chorobotwórczych lub terapii
  • podstawowa funkcja terapii

Urządzenie posiada dotykowy wyświetlacz i jest zintegrowane z komputerem oraz monitorem. Może także pełnić funkcję stacjonarnego komputera – jest zaopatrzone w 4 wyjścia USB, co umożliwia podpięcie do niego innych urządzeń.

Kto może zostać zdiagnozowany?

W związku z tym, że badanie prowadzone przy użyciu Scanner Cell jest nieinwazyjne i bezpieczne, może być stosowane u wszystkich pacjentów, niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Wyjątkiem są osoby posiadające rozrusznik serca, chorzy na padaczkę, a także kobiety w ciąży lub będące w trakcie menstruacji.

Scanner Cell. Gdzie kupić?

Dystrybutorzy oryginalnych urządzeń do diagnostyki organizmu, takich jak Scanner Cell, najczęściej obok możliwości płatności gotówką oferują także zakup na raty lub najem sprzętu. Dodatkowo, gwarantowane są szkolenia z obsługi urządzenia we wskazanym przez nabywcę miejscu, a także serwis techniczny. Niestety udany zakup wiąże się z przeprowadzeniem małego researchu w Internecie pod kątem aktualnych ofert dystrybutorów i opinii użytkowników.

Sprawdź proponowane artykuły

Komentarz, opinia, odpowiedź, pytanie?.. są tu mile widziane, dlatego śmiało pisz ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.