Propozycja suplementu Omega 3 firmy CHEERS to standaryzowane połączenie dwóch najważniejszych, odzwierzęcych członków grupy wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3, czyli EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy) w oleju rybim (tran). Frakcja tłuszczowa Omega 3 należy do egzogennych kwasów tłuszczowych, czyli takich, które muszą być dostarczane w jadłospisie, bowiem organizm nie potrafi ich sam produkować, podobnie jak witamin – stąd druga nazwa Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT). Dlatego Omega 3 ma korzystny wpływ na przebieg wielu chorób i dolegliwości.

Suplement diety Omega 3 marki CHEERS

Omega 3 Cheers

Omega 3 CHEERS. Recenzja i analiza składu

W jednej kapsułce 1170 mg jest 1000 mg tranu, w którym znajduje się 330 mg EPA (33%) i 220 mg DHA (22%). Na tle innych dostępnych w Polsce suplementów Omega-3 jest to dawka należąca do najwyższych. Warto zwrócić uwagę również na jakość produkcji (standardy HACCP, GHP, GMP) i jej sposób – destylacja metodą molekularną zapewnia wysoką czystość produktu.

Czas na wady. Pierwszy minus za brak informacji o gatunku ryby z której pozyskano olej – produkt typu premium powinien na ten temat krzyczeć prezentując sprawdzony gatunek, a tu tylko… olej rybi. Dopiero oficjalna strona www wspomina o następujących rodzinach ryb: sardelowate, ostrobokowate, śledziowate, stynkowate, łososiowate i makrelowate. Druga wada to kapsułka żelatynowa, która może zniechęcić wielu potencjalnych konsumentów z roślinno-rybim profilem żywieniowym.

Suplement Omega 3 CHEERS istnieje w rejestrze produktów Departamentu Żywności Prozdrowotnej Głównego Inspektoratu Sanitarnego »

Niestety firma CHEERS nie umieściła na swojej stronie www sprawozdania z badań próbki suplementu Omega 3 w przeciwieństwie do wszystkich swoich pozostałych produktów.

Ulotka informacyjna dołączona do Omega3 Cheers

Omega 3 Cheers

Reasumując…

Wysoka dawka EPA i DHA jest kluczowym walorem suplementu Omega 3 CHEERS, który w wielu przypadkach może decydować o efektywności suplementacji, szczególnie w stanach niedożywienia i choroby. Po uzupełnieniu na ulotce informacji o źródłowym gatunku ryby i spakowaniu oleju w neutralne kapsułki otrzymamy produkt kompletny.

Zamów Omega 3 CHEERS z 15%-owym rabatem »

Kod zniżkowy SyndykatZdrowia

Lub sprawdź pozostałe suplementy diety typu PREMIUM z linii CHEERS…

Witamina C » Witamina D3+K2 » Witamina B Complex »
ZMB6 » Witaminy & Minerały » Hair Formula »

Sprawdź proponowane artykuły

Komentarz, opinia, odpowiedź, pytanie?.. są tu mile widziane, dlatego śmiało pisz ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.