Kompleks witamin z grupy B marki CHEERS charakteryzuje się szerokim spektrum składników aktywnych, w tym substancji protrawiennej oraz ich stosunkowo wysoką dawką w porównaniu do alternatywnych propozycji z polskich aptek.

Suplement diety Vit B Complex CHEERS

Vit B Complex Cheers

Witamina B Complex marki CHEERS. Recenzja i analiza składu

Cała kompozycja witamin z grupy B autorstwa firmy CHEERS została wsparta piperyną, czyli ekstraktem z owoców czarnego pieprzu, który poprzez pobudzenie produkcji soków trawiennych żołądka, trzustki i jelit poprawia wchłanialność i biodostępność składników odżywczych, w tym witamin B. Jest to bardzo ważna zaleta omawianej mieszanki witaminowej, gdyż jej składniki aktywne to wyłącznie czyste izolaty, a jak wiadomo, ich aktywność biologiczna bywa różna i najczęściej potrzebuje wsparcia.

Zgodnie z respektowanymi zasadami Clean Label (pol. czysta etykieta) na liście składników znajdują się tylko niezbędne dodatki – kapsułka celulozowa i konserwujący wypełniacz w formie mąki ryżowej.

Suplement diety Witamina B Complex marki CHEERS zawiera wszystkie witaminy z tej grupy, ale co jest ważniejsze to ich stosunkowo wysokie dawki rzędu od 200 do 1818% oficjalnie rekomendowanej wartości spożycia. Taki zapas odżywczy znajdzie zastosowanie szczególnie w stanach chorobowych i niedoborowych.

Suplement Vit B Complex istnieje w rejestrze produktów Departamentu Żywności Prozdrowotnej Głównego Inspektoratu Sanitarnego »

Ulotka informacyjna dołączona do Vit B Complex CHEERS

Vit B Complex Cheers

Wyniki badań próbki suplementu Vit B Complex CHEERS

Vit B Complex Cheers Badania

Na koniec…

Grupa witamin B uczestniczy w działaniu układu nerwowego, odpornościowego, krwionośnego i hormonalnego oraz reguluje stan skóry, włosów, paznokci, oczu i błon śluzowych. Przy tak szerokim zakresie bioaktywności i fakcie, że owe witaminy jako rozpuszczalne w wodzie, nie są magazynowane w ustroju na później, źle zbilansowana dieta z niewystarczającą podażą B-witamin może w krótkim czasie pogorszyć stan zdrowia, szczególnie psychicznego.

Czysta mieszanka wysokich dawek witamin z grupy B, wsparta substancją protrawienną, zawarta w suplemencie witaminowym Vit B Complex może okazać się znacznie skuteczniejsza niż podobne, konkurencyjne produkty.

Zamów Vit B Complex CHEERS z 15%-owym rabatem »

Kod zniżkowy SyndykatZdrowia

Lub sprawdź pozostałe suplementy diety typu PREMIUM z linii CHEERS…

Witamina C » Witamina D3+K2 » ZMB6 »
Omega 3 » Witaminy & Minerały » Hair Formula »

Sprawdź proponowane artykuły

Komentarz, opinia, odpowiedź, pytanie?.. są tu mile widziane, dlatego śmiało pisz ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.