Suplement diety Hair Formula marki CHEERS to mieszanka ziołowo-mineralna bogata w składniki aktywne wspomagające wzrost włosów oraz ich strukturę w każdej fazie życia. Jednak patrząc na listę zawartych substancji można śmiało założyć, że owa kompozycja poprawi stan nie tylko włosów, ale także skóry i paznokci. Jest przeznaczona zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Suplement diety Hair Formula marki CHEERS

Hair Formula Cheers

Hair Formula CHEERS. Recenzja i analiza składu

Suplementy autorstwa firmy CHEERS są tworzone zgodnie z zasadami Clean Label – tzw. czysta etykieta ma być wolna od zbędnych, sztucznych dodatków żywnościowych. Realizację tego trendu można dostrzec na przykładzie suplementu Hair Formula, który obfituje w naturalne źródła – jedynie MSM, cynk i biotyna to czyste izolaty aktywne, a neutralne dodatki ograniczono do niezbędnego minimum, czyli celulozowa kapsułka i konserwujący wypełniacz w postaci mąki ryżowej.

Warto zwrócić szczególną uwagę na… MSM, metylosulfonylometan, czyli siarka organiczna. Wydaje się to bardzo ciekawym rozwiązaniem na tle doniesień o zbawiennym działaniu tego związku w wielu schorzeniach. Więcej o MSM »

Drugi rodzynek to kwas fosfatydowy, który jako fosfolipid intensywnie stymuluje wzrost komórek nabłonka włosów w przeprowadzonych do tej pory badaniach na myszach ↓

Pozostałe składniki, czyli skrzyp polny i bambus jako źródła krzemu, palma sabałowa, cynk, selen i biotyna to standardowe substancje aktywne stosowane w mieszankach suplementujących jadłospis osób łysiejących.

Suplement Hair Formula CHEERS istnieje w rejestrze produktów Departamentu Żywności Prozdrowotnej Głównego Inspektoratu Sanitarnego »

Ulotka informacyjna dołączona do Hair Formula CHEERS

Hair Formula Cheers

Wyniki badań mikrobiologicznych próbki suplementu Hair Formula CHEERS

Hair Formula CHEERS Badania

Na koniec…

Trochę niefortunnie wypada drobny błąd w opisie składników… Ekstrakt z ziela skrzypu polskiego⇒nego – jest to gatunek pospolity w naszym kraju, ale polskim jeszcze nie jest 😉 Poza tym, na moje skromne oko nie ma się do czego przyczepić. Ciekawy zestaw dietoterapeutyczny łączący aktualne informacje i doświadczenia ze sprawdzonymi, tradycyjnymi składnikami z naturalnych źródeł, a to wszystko w towarzystwie maksymalnego wyeliminowania zbędnych dodatków – można chcieć czegoś więcej?

Zamów Hair Formula CHEERS z 15%-owym rabatem »

Kod zniżkowy SyndykatZdrowia

Lub sprawdź pozostałe suplementy diety typu PREMIUM z linii CHEERS…

Witamina C » Witamina D3+K2 » Witamina B Complex »
Omega 3 » Witaminy & Minerały » ZMB6 »

Sprawdź proponowane artykuły

Komentarz, opinia, odpowiedź, pytanie?.. są tu mile widziane, dlatego śmiało pisz ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.